poniedziałek, 13 lipca 2015

Kraków - fotograficznie

zakątki Krakowa

Kolejny wakacyjny weekend i kolejny wyjazd. Czasem samo wszystko jakoś tak się układa, że człowiek nie ma czasu siedzieć w domu. I człowiek ten nie narzeka wcale z tego powodu :)

Chyba mało kto nie zgodzi się ze mną, że Kraków warto odwiedzić. To jedno z piękniejszych miast w Polsce. Dlatego też planując razem z przyjaciółkami "babski weekend", postanowiłyśmy pojechać właśnie tam. 

Życie wokół starego miasta kwitnie, roi się tam od tam grajków ulicznych, sprzedawców pamiątek i pięknych obrazów, pokazów, animacji, festiwali, galerii, restauracji... Wszystko to tworzy niesamowitą atmosferę miejsca magicznego i wiecznie tętniącego życiem. Właśnie tę atmosferę starałam się oddać w  zdjęciach. Moje kochane przyjaciółki cierpliwie czekały na wykonanie każdego z poniższych zdjęć...
Galeria LUELUE
teatr uliczny
fotografka
ceramika tradycyjna
artysta
pomnik głowa
czekolada
obrazki
kobieta posąg
teatr uliczny
Miś Puchatek
odbicie
kazimierz brama
bursztyny
kazimierz
kobieta w oknie
kot
Kościół Mariacki
Jan Matejko
rowery
za szybą

8 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia. Kraków to takie magiczne miejsce. Byłam ostatnio tam w czerwcu i powiem że fajnie jest wrócić od czasu do czasu do Krakowa. Zwłaszcza że tam studiowałam więc mam sentyment :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Uważam, że Kraków jest jednym z ciekawszych miejsc w Polsce. Z pewnością bardzo klimtycznym. Idealnym na plener zdjęciowy :)

   Usuń
 2. Oh, Kraków, mój cudny Kraków. Mieszkałam w Krakowie 2 latai choć poczatkowo zupełnie nie rozumiałam dlaczego wszyscy tak się zachwycają tym miastem i chcą tam studiować, to szybko się w nim zakochałam. Kraków jest przepiękny, ma wiele zakątków, które warto zobaczyć. Smutno mi trochę, że mój czas studiów tam się już skończył, ale na pewno będę tam wracać jeszcze nie raz. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne zdjęcia, takie nieszablonowe, ciekawe spojrzenie na znany wszystkim Kraków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zbieram się na wycieczkę do Krakowa i zawsze coś wypadnie. Nigdy nie byłam a słyszałam, że warto. Twoje zdjęcia jeszcze bardziej zachęcają.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Też długo się zbierałam, ale wyjazd był bardzo udany.

   Usuń